.

.

Нов Биланс 990v Произведено ВО САД М990бх5-Д Машки Обични Црни Чевли За Трчање

Нов Биланс 990v Произведено ВО САД М990бх5-Д Машки Обични Црни Чевли За Трчање

DEN 559.68

Пристапност
Во достапна форма

Во пролетта 1978 година, им дадовме зелено светло на нашите дизајнери на амбициозен потфат : развијте го најдобриот чевел за трчање, без оглед на времето што е потребно или парите што ги чини. Резултатот беше 990, чевел кој оттогаш ја зголемува границата на квалитетот. Со 990v5, легендата продолжува. Совршен спој на амортизирање и стил, овој чевел изгледа добро на вашето утринско трчање како и на пистата. Произведено во САД Или Увезено. Велур единствен. Велур/Мрежа Горниот.

Главните карактеристики

Избор на клиент