.

.

Рустикален Кафеав Со Злато Вистинско Дрво Ширина На Рамката За Слика

Рустикален Кафеав Со Злато Вистинско Дрво Ширина На Рамката За Слика

DEN 3262.08

Пристапност
Во достапна форма

Рачно изработена Кутија За Сенки Од Црно Дрво За Сувенири, Скапоцени Ситници и Повеќе До 1,25 Инчи Длабоки Вкупни Димензии На Кутијата За Сенки Измерете 16х43 Инчи Ширина На Обликување : 1 Инчи Длабочина На Зајак : 1,25 Инчи Нашите Кутии За Сенки Доаѓаат Во Комплет Со Акрилен Фронт Отпорен на УВ, Подлога Од Пена Без Киселина и Висечки Хардвер. Ѕид Виси Хардвер Вклучени За Лесна Инсталација. Кутијата за сенки може да се прикаже вертикално или хоризонтално.? Гордо Направено По Нарачка во САД! Направени за прикажување постери, уметнички отпечатоци и фотографии со димензии 39х7 Инчи. Дрвена рамка, направена од премиер бор или популарна. Доказ за кршење и ув заштитено акрилно застаклување. Киселина слободен пена јадро поддржувач одбор & ѕид закачалка комплет. Гордо направени во САД.

Главните карактеристики

Избор на клиент