.

.

Трипи Туш Со Печурки Завеса Пеперутка Цветни Бохо Бања Завеса Фантазија Земјата На Чудата Шума Бебе Соба Декор Перат Завеса

Трипи Туш Со Печурки Завеса Пеперутка Цветни Бохо Бања Завеса Фантазија Земјата На Чудата Шума Бебе Соба Декор Перат Завеса

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

[Стандардна големина] применливо е за повеќето кади и тушеви и може да се користи со прави или закривени столбови за туширање. Висококвалитетна водоотпорна полиестерска ткаенина. Издржлив, но мек. Може да спречи прскање вода надвор од подот во бањата и да ја одржува бањата сува и чиста. ● Список за пакување ● 1 завеса за туширање со 12 бесплатни пластични куки, лесна за инсталирање и поудобна. ● Известување За перење Перење Раце Или Миење машини во ладна вода, закачување за сушење и пеглање на ниска температура. Ве молиме, не изложувајте на сончева светлина или белило. [Повеќенаменски] Совршен За украсување бањи, студентски домови и хотели. Може да се користи и како ѕидна уметност, завеси, декорација на простории, позадина или како подарок за семејството и пријателите. Оваа водоотпорна завеса за туширање прифаќа уникатен дизајн на шема, со исклучителен приврзок и чист изглед, што го прави не само убава завеса за туширање во бањата, туку и одлична завеса за туширање во бањата. Реновирањето веднаш ќе ја трансформира вашата бања од трошна во уникатна! Покрај бањата, оваа завеса за туширање има и повеќе простор за инсталација. Можете да го користите како ѕид што виси во дневната соба, преграда во собата во станот и завеси. Креативно! ИЗДРЖЛИВ И ВОДООТПОРЕН-Со живописни бои, оваа завеса за туширање од полиестерска ткаенина е изградена да трае. Водоотпорниот материјал дозволува водените монистра да останат на површината и брзо се сушат. ЛЕСНО ЗА НЕГА - само отстранете ги прстените за завеси и ставете го во машината за перење. Ако има брчки, ве молиме пеглајте го нежно на пониска температура. ПОВЕЌЕ ОПЦИИ - нашата завеса за туширање не е само за бања - таа е совршена за употреба како хотел, врата, прозорец за бања, преграда за соба, соба за студентски дом, гардероба или завеса за автомобил за патување. Тоа дури може да се користи како партија позадина!.

Главните карактеристики

Избор на клиент