.

.

Машки Секси Долна Облека Мрежа Боксер Гаќи Шарени Ниско-половината Мрежа Види Преку Шупливи Долна Облека Црна Големина И

Машки Секси Долна Облека Мрежа Боксер Гаќи Шарени Ниско-половината Мрежа Види Преку Шупливи Долна Облека Црна Големина И

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

ХАОТАГОВИ Машка Секси Долна Облека Боксер Гаќи Со Пруги Со Низок струк Видете Низ Шуплива Долна Облека Карактеристики На Црна Големина : Полиестер. Лабав и дише дизајн, совршен за секојдневно носење. Нашата ткаенина е преполна со удобност карактеристики n тенок материјал, тие нудат нежна. Беспрекорната конструкција е многу нежна за кожата, а појасот е исто така удобен и не е премногу стегнат. Без линии за гаќички, тие лежат рамно и нема да се покажуваат низ дното. Рачно миење одделно во ладна вода, без белило и закачување за сушење, Пеглајте со крпа за притискање. Бидејќи различни компјутери различно ги прикажуваат боите, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.Сезона : Алгендер : Менокација : Отворено,Секојдневно,Секојдневно материјал : должина на полиестерските ракави : Тип На Кратка Шема : Цврст Стил : Мода,Лежерна Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧЕ Машка Долна Облека Секси машки боксерски гаќи долна облека опремена со добра воздушна пропустливост, стабилна Боење Имот.Ултра мека ткаенина, повеќе дише и лесна од другите долна облека. Дизајн со низок пораст, еластичен појас, секси и удобен. Ултра тенки,без трага, мрежести боксерски гаќи дефинитивно чуваат се каде што треба да биде. Совршен за ноќна облека за долна облека,облека за спиење, клубска облека,ноќен клуб,забави или облека за плажа. Најдобри Подароци : Нашите боксерски гаќички се најдобриот избор за модерен господин; најдобар подарок за сродна душа/дечко/сопруг; совршена долна облека за дневна/дома/топла ноќ. Машка Долна Облека на Дозвола. Машка Долна Облека на Продажба.

Главните карактеристики

Избор на клиент