.

.

Летни Врвови За Жени Расчистување Женска Летна Лежерна Блуза Без Ракави V Врвови На Вратот Маица Елек За Жени Врвови Без Ракави За Жени

Летни Врвови За Жени Расчистување Женска Летна Лежерна Блуза Без Ракави V Врвови На Вратот Маица Елек За Жени Врвови Без Ракави

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Женска Летна Лежерна Блуза Без Ракави V Врвови На Вратот Маица Елек За Women Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3.Сигурен сум дека ќе ви се допадне! 4.Прилика : совршена женска кошула во моментите на секојдневно носење, шопинг, состанок, излегување и домашна облека за жени, девојки и тинејџери 5. Ткаенина : лесна удобност, мека и дише ткаенина, ви помага да се чувствувате ладно под топло време.Сезона : Пролет,Есенски Пол : Женски Повод : Дневно,Моден Материјал : Полиестерстил : Секојдневен,Моден : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови За Жени;Блузи За Жени;Врвови За Туника За Жени;Врвови Без Ракави За Жени;Врвови За Танкини За Жени;Врвови За Култури За Жени;Летни Врвови За Жени;Блузи за тенкови За Жени Под 17 Долари;Врвови За Чистење За Жени;Блузи За Тенкови За Жени;Женски Резервоари;Женски Резервоари;Блузи за тенкови;блузи за жени;женски Врвови за Жени; женски Врвови за летни Врвови Јанхајгонг За Жени Дозвола женска летна ЛЕЖЕРНА БЛУЗА Без РАКАВИ V Врвови На Вратот Маица Елек За Жени Врвови Без Ракави За Жени. Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 112см/44.09 "Должина : 73см/28.74". Моден дизајн, не е лесен за застарување, погоден за различни прилики. Секојдневен стил, може совршено да го истакне телото, ефектот на горниот дел од телото е добар, тенкото тело. Висококвалитетна Ткаенина, Изработена од висококвалитетен материјал, мека, удобна, дише, пријателска за кожата, удобна за допир и носење, прекрасна еластична, прави да се чувствувате добро. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Нашиот производ ќе биде вратен или разменет бесплатно во рок од 30 дена, за да можете да ја поставите вашата нарачка со доверба!.

Главните карактеристики

Избор на клиент