.

.

Должност Мудрец Зелен Балон Венец Лак Комплет - Авокадо Зелен Балон Со Руменило Балони Златни Балони И Макарон Сиви Балони За Свадба Роденден Бебе Туш Партија Поза?

Должност Мудрец Зелен Балон Венец Лак Комплет - Авокадо Зелен Балон Со Руменило Балони Златни Балони И Макарон Сиви Балони За

DEN 255.84

Пристапност
Во достапна форма

Вашиот прелистувач не ја поддржува ознаката за видео. Спецификација : Материјал : Латексколор : Зеленило Од Авокадо : 5 инчи, 10 инчи, 12 инчи, 18 инчи тип : Декоративен балон количина : 152 парчиња инструкции : 1.Надувајте го балонот и врзете го јазолот, вметнете го балонот во воздушната дупка на приложената лента (еден балон за секои 1 или 2 дупки)2.Исечете ја вишокот лента, а потоа прободете ја лентата низ дупката на синџирот на балон од делот што треба да се фиксира.3.Врзете ја лентата на дрвената табла и поставете ја формата што ви се допаѓа според венуенотите : 1.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите.2.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Надувајте Го Балонот и Врзете Го Јазолот, Вметнете Го Балонот во Воздушната Дупка на Прицврстената Лента (Еден Балон За Секои 1 или 2 Дупки). Исечете Ја Вишокот Лента, А Потоа Прободете Ја Лентата Низ Дупката На Синџирот На Балон Од Делот Што Треба Да Се Фиксира. Врзете Ја Лентата На Дрвената Табла И Поставете Ја Формата Што Ви Се Допаѓа Според Местото На Одржување. Нетоксичен и Безбеден : Изработен Од Природен Латекс. Се Препорачува За Деца Над 13 Години. Овие Балони Од Латекс И Златни Конфети Балони За Забави Се Совршени Украси, Украси За Венчавки, Украси За Туширање За Бебиња, Украси За Роденден.

Главните карактеристики

Избор на клиент