.

.

Елементи На Градите Табела За Период Лантанид Тулиум Тм Десктоп Дисплеј Слика Рамка Слика Уметност Сликарство

Елементи На Градите Табела За Период Лантанид Тулиум Тм Десктоп Дисплеј Слика Рамка Слика Уметност Сликарство

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Големина : Одговара На 10,2 х 15,2 см (4 х 6 инчи) Слики.Вистинската големина на Рамката (завршена големина) е 18 х 13см (5 х 7 инчи), а рамката е широка 2см.Класификација : Рамка, Фотографска Карактеристика : Традиционално дизајнирана рамка со неверојатна издржливост. Доаѓа со лесно отворање јазичиња одзади за лесен пристап. Рамката е обезбедена со ѕидни куки (портрет и пејзаж). Полиран стаклен преден дел дава јасен поглед на вашата слика и го зачувува животот на вашата фотографија. Исклучително внимателно спакувано за да се осигура дека ќе пристигне безбедно.Материјал : рамката е направена од дрво. И има Парче Акрилик ( ПММА ) пред рамката за да ја заштитите Вашата Слика Количина На Пакет : 1 х Рамкаовој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Елементи На градите Табела За Период Лантанид Тулиум Тм Десктоп Дисплеј Слика Рамка Слика Уметничко Сликарство 5х7 инчи.

Главните карактеристики

Избор на клиент