.

.

Аркмипа Костими КА-БУЗБИ Пчела Кејп - Една Големина

Аркмипа Костими КА-БУЗБИ Пчела Кејп - Една Големина

DEN 239.84

Пристапност
Во достапна форма

Сите предмети, концепт и име Се Обележани И Патентирани.Големина : Кога сте две (2) години, вашата глава е речиси тоа е возрасна големина.Две (2) кратки наметки-Вулгарен Глушец - За малите деца (лицето на глувчето е на врвот на главата) Зуи Пчела - За малите деца (пчелното лице е на врвот на главата)сите други наметки : Должината е подолга. Некои имаат опашки (лав, леопард, волк и тигар)Некои имаат флопи уши : (далмација и зајак), а некои имаат лица (волк)големините на Наметка се 2/3 години и повеќе. Возрасните ќе се вклопат во наметките.Повеќето capовите се луксузни кадифен (освен кралот, кралицата и ангел самовила). Сите capови се наредени.Пчелно лице (пократка должина на наметка за помали деца Рачно перење/Сунѓер или хемиско чистење Внатрешните шевови се преклучени Седум чекори патентиран кк процес Костимот е спакуван или во јасна торба со закачалка, носач на костум или пакет за грб.- ШКУ : АРМПЦ213 Аркмипа Костими КА-БУЗБИ Пчела Кејп - Една Големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент