.

.

Кафепрес-Пајак Човек Роденден Возраст Дете Маица-Симпатична Мало Маица, Памук

Кафепрес-Пајак Човек Роденден Возраст Дете Маица-Симпатична Мало Маица, Памук

DEN 319.84

Пристапност
Во достапна форма

Кафепрес ги оживува вашите страсти со совршен предмет за секоја пригода. Со илјадници дизајни за избор, сигурно ќе ја пронајдете уникатната ставка што ја баравте. Оваа 100% памучна маичка за мали ракави има удобен врат на екипажот и квалитетна конструкција, што ја прави совршен графички подарок за маици за вашето специјално дете. Меката ткаенина изгледа исто толку добро колку што се чувствува и е издржлива за секојдневно носење. Нашите слатки, смешни и уникатни дизајни се печатат професионално и прават одлични подароци за новини за момчиња и девојчиња. И со Кафепрес, вашето задоволство е секогаш наше ветување..купете со доверба, бидејќи нудиме лесни приноси и размени и 100% гаранција за враќање на парите. КАФЕПРЕС НЕ НУДИ ПРОИЗВОДИ ВО КАТЕГОРИИТЕ НА НАМЕТКИ, ПИЖАМИ ИЛИ САЛОН НАМЕНЕТИ ЗА УПОТРЕБА ОД ЛИЦА ПОМЛАДИ ОД 12 ГОДИНИ. ОВОЈ ПРОИЗВОД НЕ Е НАМЕНЕТ ЗА ТАКВА УПОТРЕБА. Овие квалитетни маици со краток ракав со вратот на екипажот се 100% памучни и се меки за удобно чувство. Фит е унисекс стандард дизајниран да го носат девојчиња и момчиња (големината нагоре во сомнеж). Нашите графички дизајни за маици се професионално испечатени, така што вашиот уникатен дизајн ќе изгледа одлично и ќе насмее некого со смешни, слатки, гроздобер или експресивни уметнички дела. Оваа кошула е совршен подарок за големиот брат или големата сестра, родендени, Божиќ, празници или без никаква причина. Машинско перење ладно внатре кон надвор со слични бои. Падне сува ниска. УВЕЗЕНИ. КАФЕПРЕС НЕ НУДИ ПРОИЗВОДИ ВО КАТЕГОРИИТЕ НА НАМЕТКИ, ПИЖАМИ ИЛИ САЛОН НАМЕНЕТИ ЗА УПОТРЕБА ОД ЛИЦА ПОМЛАДИ ОД 12 ГОДИНИ. ОВОЈ ПРОИЗВОД НЕ Е НАМЕНЕТ ЗА ТАКВА УПОТРЕБА.

Главните карактеристики

Избор на клиент