.

.

Пентел Хибридна Техника Пенкало,, Црна

Пентел Хибридна Техника Пенкало,, Црна

DEN 316.80

Пристапност
Во достапна форма

Совршено за скицирање, цртање, Манга и многу повеќе, ова пенкало нуди мазно, пигментирано, архивско мастило и врв на валјак од волфрам карбид кој гарантира конзистентна линија од почеток до крај! Лесен, отпорен на Крварење, Водоотпорен и отпорен на избледување.

Главните карактеристики

Избор на клиент