.

.

535-Собранието На Пумпата за Гориво Одговара: 2003-ХОНДА СПОГОДБА, 2004-АКУРА ТСХ

535-Собранието На Пумпата за Гориво Одговара: 2003-ХОНДА СПОГОДБА, 2004-АКУРА ТСХ

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Собранието на модулот за пумпа ЗА гориво гмб изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние производство на пумпа за гориво модул собранието е за речиси секој автомобил на патот денес. Склопот на модулот за пумпа ЗА гориво GMB е достапен за употреба на пат и надвор од патот и е дизајниран за сите временски услови. Собранието На Пумпата За Гориво ГМБ Одговара : 2003-2007 ХОНДА СПОГОДБА 4 Цил 2,4 Л 2004-2008 АКУРА ТСХ 4 Цил 2,4 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Главните карактеристики

Избор на клиент