.

.

Dreamline Unidoor 35-во. В во. Ч Врата За Туширање Со Шарки Без Рамка Во Масло Нанесуваат Бронза

Dreamline Unidoor 35-во. В во. Ч Врата За Туширање Со Шарки Без Рамка Во Масло Нанесуваат Бронза

DEN 8799.84

Пристапност
Во достапна форма

Едната Врата Од Соништата е врата за туширање без рамка дизајнирана во чекор со современите трендови на пазарот. Елегантниот дизајн и неверојатниот опсег на големини се комбинирани Во Едната Врата за изгледот на сопствено стакло со неспоредлива вредност. Ексклузивен Чистокрвен водоотпорен и отпорен на дамки стаклен слој додава супериорна заштита од дамки и е речиси без одржување. Со чисти линии, модерни акценти и луксузен изглед, колекцијата Унидор додава безвременски стил на секој простор во бањата. Големина на моделот : 35-36 инчи. W x 72 во; Прошетка-Во Отворање : 28 во.; Конфигурација : Врата За Туширање со Внатрешен панел. Премија 3/8 во. (10мм) дебело сертифицирано калено стакло; ексклузивна Чиста вода И стаклена обвивка отпорна на дамки. Вграден панел прикачен на ѕидот со анодизирани алуминиумски профили; профилот На Ѕидот дозволува 1 инчи. прилагодување за ширина или надвор од водоводот.

Главните карактеристики

Избор на клиент