.

.

Гасеница Заптивка

Гасеница Заптивка

DEN 318.40

Пристапност
Во достапна форма

Компатибилни модели на опрема : 2 N9514 : ИНДУСТРИСКИ МОТОР D348 МОРСКИ МОТОР ТРАКТОР Од ТИПОТ D10 Камион 777 ВОЗИЛО МОТОР D348 Тежина На Гасеницата (lbs) : 0,7 Должина(см) : 116 Ширина(см) : 19,05 Длабочина(см) : 1,09 2 N9514 Гасеница.

Главните карактеристики

Избор на клиент