.

.

Фелворс Жени Еднобојна Сјајна Долна Облека Мали Гради Се Собраа Врвот Удобно Дише Без Челичен Прстен Л

Фелворс Жени Еднобојна Сјајна Долна Облека Мали Гради Се Собраа Врвот Удобно Дише Без Челичен Прстен Л

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Ако Помеѓу, Изберете Поголема Големина.Функција : удобно. Нашиот Безжичен Градник Со Висока Поддршка Е Направен Со Вас На Ум За Да Можете Да Ги Носите Повторно И Повторно! И Назад Спортски Градник Долна Жица Градници За Жени Жени Градници плус Големина. Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Чаша : 70АБ Биста : 70-75см/27,56-29,53"Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 Куп : 75АБ Биста : 75-80см/29,53-31,50"Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 КУП : 80АБ биста : 80-85см/31,50-33,46"Големина : ХЛ САД : 10 ЕУ : 40 ЧАША : 85АБ Биста : 85-90СМ/33,46-35,43" сув воздух што може да Се пере во машина едноставно фрлете Ги во МАШИНА За ПЕРЕЊЕ со вашите бои И ИСУШЕТЕ ГИ НА НИСКО Ниво. Сите Имаат Водичи Со Различна Големина, Затоа Не Заборавајте Да Се Повикате На Нашата Табела Со Големини За Да Добиете Соодветно. Тип На Чаша За Мувла : Тенка Чаша За Мувла. Се Чувствува Толку Природно Што Понекогаш Заборавате дека го Носите! Женски Спортски Градник Градници За Жени Пакети Градник Удобност. Со Сите Видови Облека Или Носени Сами! Влошки За Спортски Градници За Жени Градник Жени Со Висока Поддршка Спортски Градници За Жени. Нашите Градници За Долна Жица Се Дизајнирани За Удобно Секојдневно Носење. Како да се мие : Рачно миење во ладна вода, висат или сува. Погодна сезона : лето, зима, пролет, aut.

Главните карактеристики

Избор на клиент