.

.

Gf Тенки Игри И Забава Лаптоп, WiFi, Bluetooth, Победа Дома) Со Плен Кутија

Gf Тенки Игри И Забава Лаптоп, WiFi, Bluetooth, Победа Дома) Со Плен Кутија

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Msi GF63 Тенки Игри Wi-Fi 6 AX201 Wifi, Bluetooth 5.2, Ethernet LAN( RJ-45), 720p HD Веб Камера, Позадинско Осветлување Тастатура,. [(Моќни Перформанси Со Intel Core i5 - 10500h Hexa Core)] 10-Ти Генерал Intel Core i5-10500 H 2.5 GHz Процесор (до 4.5 GHz, 12mb Кеш, 6-Јадра); Nvidia RTX 3050 4 GB GDDR6 Посветена Графика,. [(Голема Брзина и Мултитаскинг)] 16 GB DDR4 SODIMM; 120w Напојување, 3-Ќелија 51 WHr Батерија; Црна Боја, . [(Огромно Складирање)] 2 TB PCIe NVMe SSD + 2 TB HDD; 3 USB 3.2 Gen1, 1 HDMI, USB 3.2 Тип-C Gen1, Без Оптички Диск, 1 x Приклучок За Микрофон, 1 x Приклучок За Слушалки., Прозорци 11 Дома-64., 1 Година Гаранција На Производителот Од Gratepricetech(Професионално надградена Од Gratepricetech). Вклучува ПАКЕТ Кутија За Плен МСИ (Торба За Опрема За Игри;Слушалки За Игри;Среќен Змеј плиши).

Главните карактеристики

Избор на клиент