.

.

Олсен Хегар Држач За Игла Со Ножици 5.5 - Волфрам Карбид

Олсен Хегар Држач За Игла Со Ножици 5.5 - Волфрам Карбид

DEN 143.84

Пристапност
Во достапна форма

ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Овој Држач За Игла ДЕКСУР Олсен Хегар со Ножици е лесен за користење и лесен за чистење бидејќи е автоклав. Изработени од нерѓосувачки челик од највисоко ниво или одделение за сигурност. ИЗРАБОТЕНИ ОД КВАЛИТЕТЕН НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Фалсификувани од волфрам карбид отпорен на корозија. ТРИ ПОЗИЦИИ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ : Висока огледална завршница Олсен Хегар Игла Држач со 3 Позиции За Заклучување. Лесно прилагодете ја силата на стегање помеѓу три назабени нивоа за силно, цврсто држење. Ова е совршено за држење мали предмети за време на процедури кои бараат голема прецизност. Премиум одделение Нерѓосувачки Челик. Држач за игла со ножици. Три позиции за заклучување . Автоклав.

Главните карактеристики

Избор на клиент