.

.

Wc Врска Млазница Врска Тоалет Цевка Млазницата Мозоци Директно Ексцентричен

Wc Врска Млазница Врска Тоалет Цевка Млазницата Мозоци Директно Ексцентричен

DEN 207.20

Пристапност
Во достапна форма

Функција : *100% сосема нов и висок квалитет*тоалетни млазници се користат за поврзување на тоалетот со канализациониот систем. Гумената заптивка гарантира дека ниту една вода не може да избега.*Млазницата е достапна во директен или ексцентричен дизајн. Ексцентричните млазници се достапни со поместување од 0мм, 2см, 5см или 10см.Детали : *Материјал : Пвц * Големина : како на сликата*Боја : како на сликата*Стил : О : прав стил (без поместување); Б : Офсет 2см (фино прилагодување 1-3см); В : офсет 5см (фино прилагодување 4-6 см); Д : офсет 10см (фино прилагодување 9-10см) Содржина На Пакетот : 1*тоалетни млазници : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Wc Врска Млазница Врска Тоалет Цевка Млазницата Мозоци Директно Ексцентричен. Висок квалитет. Изработен од висококвалитетни материјали, овој производ е издржлив и нема лесно да се скрши или скрши за време на употребата. Флексибилна декорација : Мали орнаменти за декорација на простории, овие внатрешни украси се погодни за прикажување на вашите полици за книги, полици за бањи, масички за кафе, ормари итн. Функција : овој производ има добра функција и висока улога, што ја зголемува удобноста на вашиот живот иesетиката на вашето семејство, правејќи повеќе да уживате во семејниот живот. По продажбата : Ако нашиот производ има какви било проблеми кои не ги исполнуваат вашите очекувања, ве молиме слободно контактирајте со употреба, ќе го направи тоа право.

Главните карактеристики

Избор на клиент