.

.

Костими За капење За Сите Женски Плус Големина Подолга Должина Туника За Пливање Со Кратки Ракави Виолетова Сончање

Костими За капење За Сите Женски Плус Големина Подолга Должина Туника За Пливање Со Кратки Ракави Виолетова Сончање

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Костими за капење За Сите Женски Плус Големина Подолга Должина Краток Ракав Пливање Туника 16 Виолетова Сончање.Заштитете од изложување на сонце со оваа пливачка, удобна маичка. Изработен во брза боја, спандекс отпорен на хлор за да ја задржи формата и обликот без разлика на дестинацијата. Сплит деколте. Неповрзани.  Необложени пливање туника пливаат маичка над вашиот костим за капење, во и надвор од водата. Не содржи вграден градник за полица.За дополнителна поддршка пробајте го нашиот 82% Полиестер/18% Creora® spandexcreora® ткаенина обезбедува UPF 50+ УВ заштита рачно измиен 32" Раствор за пливање во должина : UPF 50+ Раствор За Заштита Од Сонце : Отпорен на Хлор . За брендот : Костими за Капење За сите ветувања дека секој стил е дизајниран со вас во умот. Нашите костими за капење со плус големина секогаш ќе ве поддржуваат најдобро и ќе ви дадат совршено вклопување, најквалитетни ткаенини и најразновидни опции за покривање за да одговараат на вашите потреби. Ова е квалитетот на името на брендот што го заслужувате без истата цена на името на брендот. Неограничена пливачка туника. Носете маичка за пливање преку вашиот костим за капење, внатре и надвор од водата. Не содржи вграден градник за полица. За дополнителна поддршка пробајте ја нашата.

Главните карактеристики

Избор на клиент