.

.

Пајл Женски Дуксери Секојдневен Џогер Комплет Спортски Дуксери Со Лабава Форма Салон За Трчање Со Долги Ракави Комплети Две Облеки Светло Зелена М

Пајл Женски Дуксери Секојдневен Џогер Комплет Спортски Дуксери Со Лабава Форма Салон За Трчање Со Долги Ракави Комплети Две

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Ткаенината Е Пријателска За Кожата и Еластична, Удобна за Вашата Кожа Во Пролетна Зима. Класична Гардероба Главна Тренерка. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам.Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Спортски Дуксер, Женски Џогер Комплет, Тренерки, Дуксери Дводелна Облекакарактерн Тип : Еднобојна, Врвка За Влечење, Качулка, Џебови, Патент : Жолта, Виолетова, Црна, Светло Сива, Темно Сива, Розова, Кларет, Портокалова, Зелена, Светло Зелена, Сина, Голема Црвена, Црвена Големина : С, М, Л, ХЛ, 2ХЛ (следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандексваистинска Линија : Еластична Должина На Половината : Долга Сезона : Пролет, Fall, Зимски Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Јога, Теретана, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Пливање, Работа. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Мерење-Ве Молиме Трпеливо Прочитајте Ја Табелата Со Големини За Да Ја Пронајдете Совршената Соодветна Тренерка Пред Да Нарачате. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.Карактеристики : 1. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Две Парчиња Облека, Дуксер Со Качулка Со Долги Ракави, Сет За Спортски Џогер Пролет Fall. Овие Пролетни Есенски Тимови се Направени од Полиестерски Ткаенини. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. Повод-Женските Дводелни Костуми За Џогирање Се Совршени За Секојдневно Носење, Дневна Облека, Спорт, На Отворено, Јога, Вежбање, Внатрешни Или Надворешни Спортови Се Релаксираат и Секојдневни. Совршено За Да Се Совпадне Со Патики, Спортски Чевли, Сандали Како Што Сакате.

Главните карактеристики

Избор на клиент