.

.

Колекција на ournoupурнал женска кристал се лизга на ниски пумпи за пети на стилото

Колекција на ournoupурнал женска кристал се лизга на ниски пумпи за пети на стилото

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Класичен изглед што е доказ дека лаковите се секогаш во стил, колекцијата Crystol By Journee. Оваа силуета за лизгање има мека кадифена ткаенина горната завршена со лак акцент на пети. Задебелена потпетица на стилето и лошата манжетна издигнување на изгледот. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 2 3/4-инчи. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент