.

.

Избор на планински диви цвеќиња на Сем суров мед, Оз

Избор на планински диви цвеќиња на Сем суров мед, Оз

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Засладете го денот со изборот на планински диви цвеќиња на Сем 100% суров мед. Од цвеќиња до вашата маса, нашиот мед природно се собира со чист, автентичен вкус- токму онака како што се наменети пчелите. Овој 100% суров мед е направен од пчели кои се занимаваат со планински диви цвеќиња во државите на карпести планини, а има и мрачен, стабилен вкус. Овој мед е идеален природен засладувач за пијалоци како чаша чај, житарки и печива. Изборот на изборот на Сем е исто така совршен за засладување овес, ширење на тост, со малку јогурт или урда, па дури и на некое свежо овошје. Доаѓа во тегла со лесен отворен/близок капак за да помогне во одржувањето на свежината. Со секаков природен вкус и голем број начини да се занесе, овој вкусен избор на планински диви цвеќиња 100% суров мед е задолжителен во вашата кујна. Именувајте го по нашиот иконски основач, брендот за избор на Сем им обезбедува на семејствата премиум, високо Квалитетна храна и намирници опции со најдобра вредност. Со нашиот широк спектар на производи што опфаќаат намирници, спакувана храна, претходно спакувана дели, млечни производи и замрзната храна, ви нудиме прилагоден асортиман кој е иновативен и примамлив. Нашите автентични производи се инспирирани од нашето гордо наследство и денес им се верува од милиони клиенти кои ги користат низ целата нација. Избор на Сем 100% суров мед, планински диви цвеќиња, 11 мл : природен засладувач. Темен, стабилен вкус. Природно собрани. Чист, автентичен вкус. Американско одделение A. Стискање шише. Извори од карпестите планински држави.

Главните карактеристики

Избор на клиент