.

.

Lee® Womenенски удобно половината ткаена права панталона за нозе

Lee® Womenенски удобно половината ткаена права панталона за нозе

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Некомпромисна удобност и непобедлив стил ги прават овие ткаени панталони од половината од Ли од фаворит. Совршено за работа или работа на вашиот список за правење, овие панталони имаат половината со средна половината и слабеењето на ногата. Ултра меката лента за половината се чувствува меко до вашата кожа и нежно се движи со вас за целодневна удобност. Разновидниот стил на права нога ги прави овие панталони лесни за облекување нагоре или надолу. Премиум ткаена ткаенина има само доволно истегнување за да ви даде утеха што се движи со вас. Затоа, издигнете го вашиот стил, ниво на удобност и вклопете во овие класични ткаени панталони од Ли. Среден пораст. Права нога. Ултра мека лента на половината останува на место и се движи со вас. Премиум ткаенина за цел ден удобност. 64% памук, 34% полиестер, 2% спандекс. Стил #112325129.

Главните карактеристики

Избор на клиент