.

.

Нана принцеза Канал постави возрасни женски мајки ringвонат 1- камен, ден на мајки 10К роза -големина камен 3

Нана принцеза Канал постави возрасни женски мајки ringвонат 1- камен, ден на мајки 10К роза -големина камен 3

DEN 4000.00

Пристапност
Во достапна форма

Подгответе ни се да изразиме посебна благодарност до нашата мајка специјална дама во нашиот живот. Оваа грациозна принцеза мајки ringвони украсени од каналот сет зачудувачки од 1 до 6 принцеза исечени симулирани родилни камења на средно запишано со жлебов дизајн со високо огледало полирано рамно раб.

Главните карактеристики

Избор на клиент