.

.

Едноставно Дејзи 60 80 Земено руно фрлано ќебе, морнарица

Едноставно Дејзи 60 80 Земено руно фрлано ќебе, морнарица

DEN 287.84

Пристапност
Во достапна форма

Стајлинг вашиот дом никогаш не бил толку лесен отколку со едноставно маргаритка 60 "x 80 " морнарички палети ќебе од нашата колекција за бегство. Boundе ја обожавате атмосферата донесена во вашиот дом кога ќе го фрлите ова ќебе над креветот, троседот или фотелјата! Со низа бои и обрасци, нашата колекција за бегство на резолуција ќе го трансформира вашиот дом со својот изглед на тренд! Меко меко печатено руно фрлање. Затегнати од сите страни за да создадете чиста завршница. Печатење со една еднострана. Машина за перење. Доаѓа во 3 големини и повеќе бои.

Главните карактеристики

Избор на клиент