.

.

Wrangler Boys Perfection Slim Straight Jeans големини со 4-16

Wrangler Boys Perfection Slim Straight Jeans големини со 4-16

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Изведба на Wrangler Boys Slim Straight Jeanslim Straight Fit Adjust да одговара на половината, страничен џеб, јамки4, flex flex ткаенина за додадена удобност 4 - 7 : копче за прицврстување со затворање на патент 8 - 16 : копче за затворање на копче и патент. Тенок директно вклопување. Прилагодете се да одговараат на половината. Флекс ткаенина од 4 пат за дополнителна удобност.

Главните карактеристики

Избор на клиент