.

.

Класична карирана кошула за колекција на жени

Класична карирана кошула за колекција на жени

DEN 478.08

Пристапност
Во достапна форма

Оваа шик колекција за удобност со долги ракави со карирано копче е совршен начин да се загрее оваа есен и зима. Оваа кошула нуди лажичка дно по полите и странични отвори за зголемена удобност. Поставете ја над вашата омилена маица за рамномерна облека. Овие кошули се дизајнирани со удобност и разноврсност во умот за да создадат едноставен и стилски изглед. Завршете ја облеката со спарување на нив со шик дно за едноставен и разноврсен изглед од глава до пети што ласкачи. Колекција на шик удобност- копче со долги ракави предно : 60% памук, 40% поли. Копливо карирано копче нагоре. Ласкаво вклопување со лажички полите и странични отвори за зголемено плетено копче за удобност, нагоре, странични отвори со долги ракави.

Главните карактеристики

Избор на клиент