.

.

Да се ​​заблагодариме на салфетки, брои

Да се ​​заблагодариме на салфетки, брои

DEN 286.24

Пристапност
Во достапна форма

Ви благодариме оваа есен со овие, им се заблагодарува на салфетки. Одликувајќи се со елегантен дизајн со тикви и други акценти на есен, расфрлани на салфетки, ова се совршен додаток на секоја прослава за есен. Мерење на 6,5 "и продадени во пакувања од 48, овие салфетки може да се спарат со какви било други материјали за благодарност. 48 Дајте им благодарам на салфетки. Направено од премиум хартија со 3 парчиња создавајќи трендовски партиски изглед. Совршено за секоја прослава со теми. Може да се координира со сите други страни за благодарност.

Главните карактеристики

Избор на клиент