.

.

Уметнички ткајачи Даница 20 20 Покрие за перници

Уметнички ткајачи Даница 20 20 Покрие за перници

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Прекрасна и трендовски, колекцијата Даница од страна на уметноста на јазолот ја прикажува оваа прекрасна декоративна перница што ќе изгледа зрачна во вашиот простор. Ова парче се карактеризира со многу живописен стил кој е сигурен дека ќе го привлече вниманието на вашиот гостин. Само покритие со перници. 100% памук. Ткаена перница.

Главните карактеристики

Избор на клиент