.

.

Лековити раце HH машки Шон 1-џеб за чистење на врвот

Лековити раце HH машки Шон 1-џеб за чистење на врвот

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Исцелување раце HH360 2350 Shawn 1-џеб, атлетизмот го инспирираше деколтето на Хенли за мажи- атлетски вклопувачки медицински чистачи врвен атлетски дизајн и крајно истегнување : нашиот врвен Шон ви дава атлетски вклопување и крајниот опсег на движење. Одликувајќи се со атлетски дизајн со детали за затворање на затворање на Хенли и детали за атлетски бод, ткаенината за истегнување од 360 степени ќе остане во чекор со сите ваши барања. Мерење на должината на телото (засновано на средна големина) : 29,5 ”. Супериорна изведба : Со перформанси и издржливост на „миење и абење“, овој врв има стилски детали за рефлексивно и рамен за шиење, како и предни и задни јаки на рамото кои обезбедуваат супериорно вклопување и движење. Додавајќи допир на разноврсност во вашата униформа, овој врвен врат лесно се транзиции од работа во релаксација . Многу складирање : На врвот на медицинскиот чистач на Шон има еден џеб на градите, совршен за скоро секој додаток што го сакате право на вашите прсти. Модата се среќава со функцијата со овој елегантен еден џебен врв.

Главните карактеристики

Избор на клиент