.

.

Женска Виолетова Златна ЛСУ Тигри Боја На Глуждот Блок Јога Хеланки

Женска Виолетова Златна ЛСУ Тигри Боја На Глуждот Блок Јога Хеланки

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Овие Хеланки за Јога Во Боја на Глуждот нудат точна количина на ДУХОТ НА ТИГРИТЕ НА ЛСУ. Лесниот материјал и растегливата ткаенина нудат стилски изглед и удобно чувство. Во комплет со сублимирани БОИ И графики НА ЛСУ Тигри, нема да ви недостасува тимски дух без разлика дали сте на натпреварот или дома. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. 4-Насочна истегнување ткаенина. Материјал : 88% Полиестер/12% Спандекс. Официјално лиценциран. Машинско перење, сува сува ниска. Увезени. Сублимирана графика и бои. 2 5/8" Појас со 3/4" еластична внатре. Перформанси влага фитил ткаенина. Бренд : Вив Ла Фете. Рамен брава шиење. Големина на раб м приближно 28".

Главните карактеристики

Избор на клиент