.

.

Графичка маица со долги ракави на Reebok Boys, големини 4-18

Графичка маица со долги ракави на Reebok Boys, големини 4-18

DEN 75.20

Пристапност
Во достапна форма

Подигнете го стилот на спортистот на Рибок со долгите ракави на нашите графички момчиња, достапни во 5 различни опции. Направени од удобна мешавина од 60% памук и 40% полиестер, овие тимови се дизајнирани да го задржат вашето дете пријатно и стилски. Рбетните ракави со манжетни и екипажот нудат привлечна вклопување и дополнителна топлина за време на студените денови. Одликувајќи се со привлечна атлетска графика за лого на Reebok, овие тимови додаваат трендовски и спортски талент на секоја облека. Без разлика дали станува збор за активна игра или секојдневно носење, овие маички со долги ракави се совршен избор за момчиња од мода напред. Долги ракави. Графички мета. Вратот на екипажот. Атлетика.

Главните карактеристики

Избор на клиент