.

.

Трговска марка ликовна уметност „Море наоѓа јас“ платно уметност од ревизија на Лиза

Трговска марка ликовна уметност „Море наоѓа јас“ платно уметност од ревизија на Лиза

DEN 1530.08

Пристапност
Во достапна форма

Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Таа го цени семејниот живот и квалитетно време поминато со нејзиниот сопруг и двете деца. Потоа ги прошири своите дизајни во канцелариски материјал, ткаенини и додатоци за бања. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Сепак, поради разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијациите во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран.Уметник : Lisa Audits Ubject : Сè уште начин на живот : Модерни рустични производи Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има школка на позадина на сини и беж плоштади. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Заштитената уметност на трговската марка е регистрирана трговска марка заштитена со законот за трговски марки на САД и ќе биде енергично одбрана. Таа често тврди дека некои од нејзините најдобри дизајни доаѓаат од инспирацијата што ја даваат нејзината ќерка и син. Со придружно семејство зад неа, Лиза ја негуваше својата страст кон уметноста, цртање и создавање нови и иновативни дизајни на рана возраст. Таа продолжи да студира графички уметности на колеџ и по дипломирањето, започна да дизајнира за неколку добро познати компании кои произведуваат позадина. Ревизија на Лиза „Море наоѓа јас“ платно уметност. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до зачудувачки пејзажи, во асортиман на големини што сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство.

Главните карактеристики

Избор на клиент