.

.

Garanimals Baby Girls Graphic Graphic Bodysuit, големини месец - месец

Garanimals Baby Girls Graphic Graphic Bodysuit, големини месец - месец

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Едно парче суштинско значење со слатки, шарени отпечатоци за девојче-да! Ова тело од garanimals е направено во удобна ткаенина и има копчиња за прицврстување на рамото и на дното - совршено за бебето и родителите кога станува збор за брзи и лесни промени во гардероба или пелена. Совет : Соберете повеќе од една каросерија и направете го одличен подарок за девојче! Исклучиво на. Материјал : Темен корал/бело/светло розова : 100% памук; Овес Хедер : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : екипаж. Затворање : Копчиња за прицврстување на рамо и дното за брзи и лесни промени. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Контраст отпечатоци. Боди на кратки ракави за девојчиња од Гаранималс.

Главните карактеристики

Избор на клиент