.

.

Catalinенска солидна странична вратоврска на Каталина, дното на костимот за капење

Catalinенска солидна странична вратоврска на Каталина, дното на костимот за капење

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Ова дното на пливањето за пливање во Каталина, нуди разноврсен избор за дружење на базенот или на плажа. Симпатичниот и конзервативен дизајн обезбедува контрола во предната и добра покриеност низ целиот свет. Во здолништето на дното има прилагодливи странични врски, овозможувајќи колку или малку малку покриеност колку што сакате и дозволува разноврсност на стилот. Удобниот најлон и спандекс материјал дозволува слобода на движење цел ден. Дното на костимот за капење изгледа неверојатно спарено со врвовите за појавување или на Bandeau. Каталина за капење, инспирирана од Сончевата Калифорнија и водечките дами во Холивуд, ја надополнува вашата летна гардероба со достапност и стил. Мешавина од најлон спандекс. Рушено здолниште на пливање дно. Целосно покритие. Прилагодливи странични врски. Координира со сите печатени или цврсти врвови за пливање во Каталина (продадено одделно).

Главните карактеристики

Избор на клиент