.

.

Ризи Хоме Воларе ВО Затворен Простор Килим

Ризи Хоме Воларе ВО Затворен Простор Килим

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Земјена кафеава, зелена и беж палета ја прават оваа традиционална шема на Овој Килим Со Ризичен Дом Воларе ВО1145 Затворен Простор добредојден во секоја просторија. Премиум волната обезбедува овој тепих да се чувствува добро под нозете како што изгледа. Достапно е во популарни опции за големина. Кафеава и беж во традиционални обрасци. Изработени од 100% волна. Рачно тафтувана конструкција. 0.375-во. дебела. Изберете од достапни големини.

Главните карактеристики

Избор на клиент