.

.

18 Сина Мароканска Градинарска Столица

18 Сина Мароканска Градинарска Столица

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Прободениот марокански дизајн на оваа сина порцеланска градинарска столица го прави вистински шоу-затка. Секое парче е единствено, поради природата на процесот на застаклување. Украсете ја вашата градина, заживејте ја дневната соба или користете ја како трендовски акцент во вашата спална соба. Издржлив Кинески Порцелан. Завршено во глазура со висок сјај. Погоден за внатрешна и надворешна употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент