.

.

Камко Ножици Џек Чудак Рачка

Камко Ножици Џек Чудак Рачка

DEN 314.88

Пристапност
Во достапна форма

Замена ножици џек брзина рачка чудак. Користете со кој било од дигалките За ножици За израмнување На Камко. Има поместена рачка за поудобно држење. Брзо подигнете ги и спуштете ги дигалките што го поддржуваат ВАШИОТ Р.в. Камко 57874 Ножици Џек Чудак Рачка : Замена ножици џек брзина рачка чудак. Користете со кој било од дигалките За ножици За израмнување На Камко. Има поместена рачка за поудобно држење. Брзо подигнете ги и спуштете ги дигалките што го поддржуваат ВАШИОТ Р.в.

Главните карактеристики

Избор на клиент