.

.

Дозвола Врвни Кратки ракави МИАРХБ Дами V Комбинезони За Вратот Со Џебови Печатена Работна Облека Сина Л

Дозвола Врвни Кратки ракави МИАРХБ Дами V Комбинезони За Вратот Со Џебови Печатена Работна Облека Сина Л

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

77"M61036108cm/42.92"XXXL141844140cm/55.50"XXXXXL182248156cm/61.13"XXL121642132cm/51.71"XXXXL162046148cm/58.Најдобар избор за вашата гардероба!. Изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење. Овој врв ви дава дарежлив и стилски изглед. Совршен за улица, секојдневен, забавен,сигурен дека ќе ви се допадне информации за производот : Сезона : Пролет, Aut И Зима Пол : Женски Повод : дневен / уличен Материјал : Полиестер, Тип На Спандекспатер : Стил На Печатење : Секојдневен,моден ракав должина : Краток Ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА женски врв Size USUKEUBust Sleeve Shoulder Lengths4834100cm/39.Женска Мода Работна Облека Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Џебови Печатени Врвови карактеристики : 1. Класичниот и разноврсен врв е лесен за носење со друга облека, палта и јакни во есенските и зимските сезони, а исто така можете да го облечете со која било комбинација на накит, сандали, потпетици и капи на плажа во пролетните и летните сезони. Достапно во повеќе бои.56"L81238116cm/45. ???Не носете само вообичаена облека-додајте го овој врв во вашата кошничка денес!. Прилика : Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека Итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент