.

.

Женски Шорцеви Хеланки Јога Со Цврста Боја Со Висок Струк Еластични Јога Панталони За Жени

Женски Шорцеви Хеланки Јога Со Цврста Боја Со Висок Струк Еластични Јога Панталони За Жени

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Дојдете и изберете ги вашите омилени шорцеви! Прилика : овие женски шорцеви се погодни за дома, канцеларија, спортски состанок, теретана, спортски натпревар и други прилики, погодни за трчање, јога, возење велосипед, планинарење, пешачење и други спортови.63" големина : xl сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 ПОЛОВИНАТА : 76СМ/29.84" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 68см/26.16" Должина : 31см/12. Благодарам. Стил : овие женски шорцеви усвојуваат уникатен процес на сечење и стил на дизајн, земајќи ги предвид и спортските и рекреативните потреби, не мора да се грижите за одење и други проблеми.28" Должина : 26см/10.50" ХИП : 94 CM/37. Растегливиот материјал нема да направи да се чувствувате затегнато и непријатно, така што ќе можете да уживате во возбудата од вежбањето.

Главните карактеристики

Избор на клиент