.

.

Патмастер Инц-ТРАЦ В - - ТРУТРАЦ БАР В-22

Патмастер Инц-ТРАЦ В - - ТРУТРАЦ БАР В-22

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Елиминирајте талкање и намалете го следењето на рутината, за поостра, попозитивна контрола на моторната Куќа Од Вашата Класа а. Ја контролира прекумерната странична игра на оската без да спречи нормално патување или движење на суспензијата нагоре и надолу. Доаѓа во комплет со сите потребни делови за инсталација користејќи фабрички дупки - не е потребно дупчење или заварување-и нема да се меша со каква било фабричка оригинална опрема или да влијае на која било фабричка гаранција. Цинк обложени и полиуретански чаури за долготраен живот. Ја подобрува безбедноста и перформансите на возилото и ја зголемува удобноста на возачот. 2000-2009 Работа Коњ Тру Трак Суспензија Бар.

Главните карактеристики

Избор на клиент