.

.

Костим За Мачки За Новороденчиња Чешир

Костим За Мачки За Новороденчиња Чешир

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Костим за Мачки за Бебиња Чешир Размислувајќи да го претворите вашето дете во озлогласениот измамник Од Алиса Во Земјата На Чудата на Луис Керол? Па, постојат неколку барања за кои треба да знаете пред да го облечете вашето дете како Мачка Чешир.Прво на сите, вашето малечко треба да биде еден незгоден мал ѓавол! Мачката Чешир Е вид на маче кое никогаш не знае кога да се откаже со своите мали трикови, па ако вашето дете планира да стане фенси пријател со мачки, подобро е да има неколку трикови. Второ, вашето дете подобро да биде љубител на виолетова и розова, бидејќи ниту една мачка не вреди неговото крзно ќе помисли да ги постави шепите надвор без тие светкави бои. Трето, вашето дете подобро зборува во збунувачки загатки кои збунуваат и збунуваат. На крајот на краиштата, Мачката Чешир е полна со неразбирливи муабети за време на неговата средба со Алиса! Конечно, на вашето дете му е потребна способност да носи голема насмевка на лицето додека ја носи оваа симпатична облека. Тоа е најважниот дел!Врз основа на ликот од класичното парче литература, овој Костим За Мачки За Новороденчиња чешир доаѓа со се што ќе му треба на вашето дете за да ја украде сцената. Има виолетов и розов комбинезон со пруги изработен од ултра мек материјал од руно. Прицврстената хауба има две мали уши за мачки прикачени на неа. Се додека вашето мало слатко постојано се смее, тој ќе биде совршен мал жител на Земјата На Чудата. Се разбира, можеби ќе сакате да проверите некои од нашите костими За возрасни Алиса Во Земјата На Чудата за да можете да одговарате на вашиот нов мал мајстор за загатки! Костим За Мачки За Новороденчиња Чешир. Мека 100% полиестерско руно ткаенина. Комбинезонот има патент за грб. Меко извајани уши на врвот на хаубата. Полнета опашка зашиена на грб. Прицврстените чизми имаат нанесени влошки за шепи на стапалата.

Главните карактеристики

Избор на клиент