.

.

Бенди Сопирачки Диск Сопирачка Рампа Сет Одговара: 1996-КРАЈСЛЕР СЕБРИНГ ЈКСИ, 1995-ДОЏ СТРАТУС

Бенди Сопирачки Диск Сопирачка Рампа Сет Одговара: 1996-КРАЈСЛЕР СЕБРИНГ ЈКСИ, 1995-ДОЏ СТРАТУС

DEN 427.36

Пристапност
Во достапна форма

Бендикс го водеше патот со експертиза за сопирање преку развивање на иновативни решенија за сопирање и исклучителни квалитетни сопирачки кои се произведени со ништо друго освен најдобри материјали. Стоп за Сопирачките На Бендикс е целосна понуда на влошки за сопирачките што покриваат 99% од возилата во Северна Америка. Вклучува запалени ленти за побрзо пробивање. Дизајниран да ги исполнува спецификациите НА ОЕ за вклопување, форма и функција за да обезбеди безбедни, конзистентни и сигурни перформанси стоп по стоп Бендикс Сопирачки Диск Сопирачка Рампа Постави Овие ое-квалитет на сопирачките обезбеди бучава без запирање перформанси со мулти-слој шипки. Вклучени се ленти за горење и хардвер (кога е применливо). Достапно во керамички или полуметални формули.

Главните карактеристики

Избор на клиент