.

.

Женска Чанта За Фустан Леопард Печатење Патент Со Висок Струк Есенско Зимско Здолниште Тексас Здолниште Со Возбуда

Женска Чанта За Фустан Леопард Печатење Патент Со Висок Струк Есенско Зимско Здолниште Тексас Здолниште Со Возбуда

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Сезона : Одговараат За Целата Сезона. Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Материјал : Тексас. Тип На Шема : Леопард. Стил : Секојдневен, Моден. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Женски панталони.Големина шема : . Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Половината : 68см/26.77" Должина : 55см/21.65" : 94см/37.01"Големина : М Големина НА САД : 6 Велика Британија Големина : 10 ЕУ Големина : 36 Половината : 72см/28.35" Должина : 56см/22.05" : 98см/38.58"Големина : Л Големина На САД : 8 Велика британија Големина : 12 големина на еу : 38 половината : 78СМ/30.71" должина : 57см/22.44" : 104см/40.94"големина : xl американска големина : 10 Велика Британија Големина : 14 Еу големина : 40 половината : 84см/33.07" должина : 58см/22.83" : 110см/43.31" големина : с, м, л, Xl.

Главните карактеристики

Избор на клиент