.

.

Радост Накит Силвертон Произлезе Роза-Љубов И Заклучување Шарм Ѓердан, 18 +1

Радост Накит Силвертон Произлезе Роза-Љубов И Заклучување Шарм Ѓердан, 18 +1

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Силвертон Произлезе Роза-Љубов И Заклучување Шарм Ѓердан, 18 " +1". Матичната Роза е приближно 0,74 х 0,40 х 0,22 инчи (Hx Wx D). Овој женски ѓердан со синџир од сребрена кутија е 18 инчи со продолжувач од 1 инчи. Скрипта Љубов приврзок со јасни кристали е прибл. 1.05 х 0.34 х 0.09 инчи (Hx Wx D) вклучувајќи јамка. Сребрен Тон Малата Брава На Срцето со Шарм На Клучалката е приближно 0,5 x 0,39 x 0,14 инчи (Hx Wx D), вклучувајќи јамка. Прекрасна висат женски ѓердан е направен по нарачка Со Задоволство Накит. Прави прекрасен подарок за вљубените или покажете ја вашата љубов и посветеност. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : нашите производи не се наменети за деца 14 години и помлади. Овој женски ѓердан со синџир од сребрена кутија е 18 инчи со продолжувач од 1 инчи. Скрипта Љубов приврзок со јасни кристали е прибл. 1.05 х 0.34 х 0.09 инчи (Hx Wx D) вклучувајќи јамка. Сребрен Тон Малата Брава На Срцето со Шарм На Клучалката е приближно 0,5 x 0,39 x 0,14 инчи (Hx Wx D), вклучувајќи јамка. Прекрасна висат женски ѓердан е направен по нарачка Со Задоволство Накит. Прави прекрасен подарок за вљубените или покажете ја вашата љубов и посветеност.

Главните карактеристики

Избор на клиент