.

.

Вести Куче Тато Крзно живот 20оз Тамблер Патување Кригла Смешни Куче Љубовник Подарок

Вести Куче Тато Крзно живот 20оз Тамблер Патување Кригла Смешни Куче Љубовник Подарок

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Оваа голема тамбла Од нерѓосувачки челик Вести со капак е совршен подарок за секој што го сака Вести.Нема поголемо чувство во светот да добиете подарок Од Вести што зборува за вашето срце. Дарителот троши време да избере нешто за што знае дека ќе ви го стопли срцето со радост, смеа, топлина и среќа!Оваа совршено вакуумска изолирана вести кригла е одличен подарок што сигурно ќе предизвика примачот да ужива во вашиот избор додека го пие својот омилен топол, топол или ладен пијалок дома, на работа или во движење со децата.Изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик и прав обложен со боја, дизајнот е отпечатен на предната страна на шолјата и дизајните нема да исчезнат со текот на времето кога е рачно измиен и згрижен!Вести Кригла Тамблер изработен од нерѓосувачки челик со издржлив прав-слој.Оваа голема вакуумска изолирана гимнастика со капак прави одличен подарок и подарок Од Вести.Големиот гимнастичар за љубителите на Вести ги одржува топлите пијалоци топли и ладни пијалоци ладни. Однесете ја оваа гимнастичарка насекаде. Вашиот пијалок ќе остане на совршена температура, дури и ако е оставен во автомобилот цел ден. Совршено за кафе во зима или ладно кафе во лето.Дизајнот е печатен квалитет и најдобро се грижи само со рачно перење, тогаш дизајнот ќе трае долго време!Материјал : Изработен од нерѓосувачки челик и издржлив слој во прав. Вести Куче Тато Крзно Живот 20оз Тамблер Патување Кригла Смешни Куче Љубовник Подарок.

Главните карактеристики

Избор на клиент