.

.

Тобелинт Случај за iPhone 12, Библијата Цитати Модел Дизајн, Шок-Доказ Случај Покритие

Тобелинт Случај за iPhone 12, Библијата Цитати Модел Дизајн, Шок-Доказ Случај Покритие

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Дали барате уникатна футрола за телефон?Ве молиме погледнете го овој случај.Ние првично го дизајниравме овој прекрасен модел, како што го прави вашиот телефон толку симпатичен.Што е најважно,ние користиме технологија за печатење на длабоко ниво од 720 степени.Не само на задната страна, ние исто така ја печатиме шемата на четирите страни на куќиштето, правиме куќиштето и моделот на телефонот да изгледаат поинтегрирани.Светли и живописни обрасци, што го прави вашиот телефон толку поинаков! Технологија : 720 степен технологија за длабоко ниво на печатење, печатење на моделот на четирите страни и задниот дел на куќиштето. Заштита : Тврд компјутерски материјал, заштита од воено одделение, нудејќи заштита до 8 стапки капка. Компатибилност : калапи со висока прецизност, многу лесен за пристап до сите копчиња и порти,лесен за инсталирање или отстранување. Уникатно : Нашите дизајнери комбинираат многу elementsетски елементи за првично да го дизајнираат овој уникатен случај, како што го прават особено привлечен. Услуга : задоволството на Клиентите е на прво место. Ако сте незадоволни од овој случај од која било причина, слободно контактирајте не, ние ќе одговориме во рок од 24 часа и ќе организираме целосна наплата или замена што е можно поскоро.

Главните карактеристики

Избор на клиент