.

.

Хари Потер колено високи чорапи

Хари Потер колено високи чорапи

DEN 287.84

Пристапност
Во достапна форма

Harry Potter Big Boys' and Big Girls' Knee High Socks, 1 Pair : 97% polyester, 3% spandex Unisex socks1 pair Knit fabrication Knee-high length Embroidered crest on upper Harry Potter graphic on middle Officially licensed Harry Potter product Available in assorted styles Machine wash cold with like colors, only Не-хлорно белило Кога е потребно, Tumble Dry Low имајте го стапчето подготвено за овие официјално лиценцирани Хари Потер колено високи чорапи и за момчиња и за девојчиња. Додадете малку забава на секоја облека со овие смели чорапи на коленото Хари Потер. Парот има уникатна графика од Хари Потер што совршено ќе координира со својата или нејзината облека по избор. Овие чорапи на Хари Потер имаат светли, живописни бои што ќе се издвојуваат на вашата вештерка или волшебник. Тие се изработени од мек полиестер со навестување на спандекс за вистинската количина на истегнување и од материјалите е јасно дека овие чорапи нудат супериорна удобност што ќе трае цел ден. Манжетните со ребра се вклопуваат удобно околу глуждот за да ги задржат овие забавни чорапи безбедно во место без нив да се караат или да се лизгаат во неговите или нејзините чевли, без оглед колку е високо нивото на нивното активност. Високата должина на коленото значи дека треба да го покажат својот магичен стил!.

Главните карактеристики

Избор на клиент