.

.

Обединети ткајачи Урбан Анџелин ткаен полипропилен област килим или тркач

Обединети ткајачи Урбан Анџелин ткаен полипропилен област килим или тркач

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Овој килим или тркач на урбан Анџелин има ултра модерен дизајн на бранови и уникатен тон на тонските бои кои се исклучителна комбинација за украсување на вашата современа поставка за простории. Машина е направена од полипропилен за богат сјај, издржливост, лесна грижа и отпорност на дамки и мириси. Обединети ткајачи Урбан Анџелин ткаен полипропилен област килим или тркач : моќност ткаена во висина од купот од 10 мм. Дебелиот куп е завршен со 4-естран над заклучувањето на бравата за свеж, чист изглед. Машината направена изградба за издржливост, отпорност на дамки и лесна нега. Ткаен, полипропилен отпорен на дамки. Стил : современ, геометриски.

Главните карактеристики

Избор на клиент