.

.

Гербер оброк за време

Гербер оброк за време

DEN 33.28

Пристапност
Во достапна форма

Гербер Гарден Градинар домат за време на оброк, чинија за жетва е направена со тестенини од ротини, домати, печени тиквички и магдонос во градинарски сос од домати. Чашите за жетви за време на оброкот се специјално подготвени рецепти направени со изобилство на шарени зеленчуци (зеленчук од 1/4 чаши во секој сад) и цели зрна или тестенини во лесно зачинет сос инспириран од готвач 12+ месеци. Чадови за собирање на оброк за 12+ месеци, совршени на ручек и вечера. Домашен вкус, едноставни состојки, одлично за дома, транспарентно пакување. Не ГМО. Не ГМО, без конзерванси, 1 целосна порција зеленчук за мали деца. Здравјето и безбедноста на вашето малечко беше и секогаш ќе биде најголем приоритет на Гербер. Ние сме водач во исхраната на новороденчињата, не само затоа што растеме храна што ќе го нахрани вашето малечко, туку и затоа што знаеме каква храна му е потребна на вашето малечко.

Главните карактеристики

Избор на клиент