.

.

Плочи за хартија за забави, сметајте за гостите

Плочи за хартија за забави, сметајте за гостите

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Прославете на забавен начин со овие плочи за хартија за забави. Одликувајќи се со симпатична мрзливост што виси од роденденската лоза, овие плочи се совршени за главниот курс или за какви било други партиски третмани. Мерење на 9 "и продадени во пакувања од 24, овие плочи можат да се спарат со сите други материјали за роденденски материјал за забава. 24 плочи за хартија за забави. Направено од премиум хартија, создавајќи трендовски партиски изглед. Совршено за секоја забава за роденден на мрзливост. Координира со нашите други материјали за партиска партија.

Главните карактеристики

Избор на клиент